7 namų dizaino patarimai, kuriais turėtumėte vadovautis, kad jūsų namai atrodytų pasakiškai

0
132

Namų dizaino nereikėtų vertinti lengvabūdiškai. Tiesiog pagalvokite apie laiką, kurį praleidžiate savo namuose, ir apie žmones, kurie ateina pas jus į svečius. Svarbu, kad jūsų erdvė atrodytų gerai ne tik jums, bet ir visiems, kurie čia apsilankys. Taigi, jei ieškote būdo, kaip padaryti, kad jūsų namai atrodytų pasakiškai, pateikiame 7 namų dizaino patarimus, kurie padės jums pradėti. https://www.architektugildija.lt/interjero-dizainas/ Šie patarimai padės jums sukurti namus, kurie atrodys nuostabiai ir kuriuose bus patogu gyventi – nuo tinkamų baldų pasirinkimo iki tobulos spalvų gamos. Naudodamiesi šiais patarimais galėsite sukurti namus, kurie atrodys moderniai ir stilingai, bet kartu bus jaukūs ir kviečiantys. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite, kaip galite pasiekti, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai.

Tinkamų baldų pasirinkimas

Prieš darydami bet ką kitą, kai kalbama apie namų dizainą, turite įsitikinti, kad jūsų erdvėje yra tinkami baldai. Norite, kad baldai būtų ne tik funkcionalūs, bet ir gerai atrodytų. Taip pat reikia baldų, kurie būtų patogūs ir leistų jūsų erdvei jaustis jaukiai. Galite rinktis iš daugybės baldų – nuo sofų iki kėdžių, kavos staliukų, knygų lentynų ir lovų. Taigi, rinkdamiesi baldus savo namams, nepamirškite šių patarimų. – Patogumas – norite, kad baldai būtų patogūs jums ir jūsų svečiams. Nenorite kažko, kas būtų per daug kieta arba verstų jus jaustis nepatogiai. Štai kodėl tiek daug žmonių savo namams renkasi odinius baldus. Jie patogūs, puikiai atrodo ir yra lengvai prižiūrimi. – Raštų ir stilių maišymas – kai renkatės baldus savo namams, maišykite raštus ir stilius. Juk nenorite, kad kiekvienas baldas būtų vienodas. Dėl to jūsų erdvė atrodys labai nepatraukli ir perkrauta. – Rinkitės gerai atrodančius ir ilgaamžius baldus – Rinkdamiesi baldus savo namams, nesirinkite tokių, kurie atrodo pigiai ir nuvalkiotai. Verčiau rinkitės stilingus, bet ilgaamžius baldus.

Kambarių pertvarų įrengimas

Jei norite, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai, turite išradingai įrengti kambarių pertvaras. Kambarių pertvaros yra puikus būdas sukurti skirtingas zonas namuose. Naudodami kambarių pertvaras galite sukurti skaitymo kampelį, televizoriaus kambarį ar svečių miegamąjį. Jos taip pat puikiai tinka triukšmo kontrolei. Pavyzdžiui, jei namuose gyvenate kartu su vaikais, naudodami kambarių pertvaras galite sukurti tylias zonas jiems ir sau. Kambarių pertvaras taip pat galite naudoti norėdami sukurti vizualinį įdomumą savo namuose. Jos puikiai tinka erdvei pagyvinti spalvomis ir tekstūra. Kambarių pertvaros būna įvairių stilių ir dizaino. Galite rinktis užuolaidas, medinius ekranus, medžiagines plokštes ir kt. Kambarių pertvaros namuose gali būti naudojamos įvairiai. Jos puikiai tinka mažoms erdvėms padidinti ir privatumui sukurti, kai to reikia. Jos taip pat yra puikus būdas suteikti namams modernią ir stilingą išvaizdą.

Tinkamų spalvų pasirinkimas

Pasirinkę tinkamus baldus ir kambarių pertvaras, turite pasirinkti tinkamas spalvas savo namams. Rinkdamiesi spalvas nepamirškite šių patarimų. – Spalvų nuotaika – prieš pradėdami rinktis spalvas savo namams, išsiaiškinkite, kokią nuotaiką norėtumėte sukurti. Ar norite, kad jūsų namai nuteiktų raminančiai ir atpalaiduojančiai? Ar norite, kad jie būtų energingi ir gyvybingi? Ar norite, kad jūsų namai būtų modernūs, tradiciniai, ar kažkas tarpinio? Kai jau žinosite, kokios nuotaikos norėtumėte namuose, pradėkite rinktis spalvas. – Spalvų schema – išsirinkę pagrindinę spalvą, pasirinkite antrinę spalvą, kuri su ja gerai derėtų. Tai ir yra jūsų spalvų schema. Galite pasirinkti 2 ar 3 spalvas arba rinktis monochrominę schemą, kurioje naudojama tik viena spalva. – Kontrastas. Pasirinkę spalvų schemą, pagalvokite apie kontrastą. Kokio kontrasto norite savo erdvėje? Ar norite didelio kontrasto, mažo kontrasto, ar kažko tarpinio? – Nuotaikų lentos – Taip pat galite sukurti nuotaikų lentas. Nuotaikų lenta iš esmės yra jums patinkančių vaizdų ir spalvų koliažas. Įkvėpimo spalvų schemai galite semtis iš gamtos, meno, audinių ir kt.

Investicija į išskirtinį elementą

Jei norite, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai, turite investuoti į bent vieną išskirtinį elementą. Tai yra kažkas, kas tikrai išsiskiria ir padaro jūsų namus unikalius ir ypatingus. Tai nebūtinai turi būti brangus elementas. Tai gali būti daiktas, kurį panaudojote iš naujo arba pasigaminote patys. Tai gali būti beveik viskas – nuo dekoracijų iki baldų. Taip pat galite išleisti pinigų vienam iš aukštos kokybės medžiagų pagamintam ir nuostabiai atrodančiam baldui. Dėl to jūsų namai akimirksniu taps modernūs ir stilingi. Taigi ką turėtumėte pasirinkti kaip išskirtinį savo namų elementą? – Dekoracijos – dekoracijos yra puikus būdas, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai. Savo namus galite papuošti paveikslais, nuotraukomis, skulptūromis, žvakėmis ir kitais jums patinkančiais daiktais. – Baldai – Baldai yra dar vienas puikus būdas, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai. Galite investuoti į aukštos kokybės sofą ar sofą arba pasirinkti gražų kavos staliuką ar valgomojo stalą. Taip pat galite pakeisti baldų paskirtį, pavyzdžiui, senų lagaminų ar senos bagažinės.

Tekstūrų maišymas ir derinimas

Rinkdamiesi spalvas ir tekstūras savo namams, nepamirškite šių patarimų. – Derinkite spalvas – išsirinkę spalvas, įsitikinkite, kad derinate tekstūras. Nenorite maišyti tarpusavyje nederančių medžiagų. Dėl to jūsų namai atrodys netvarkingi ir nepatrauklūs. – Pagalvokite apie savo gyvenimo būdą – Pagalvokite apie savo gyvenimo būdą ir apie tai, ko jums reikia, kai kalbama apie tekstūras. Ar turite vaikų arba naminių gyvūnų? Ar norite lengvai valomos ir prižiūrimos erdvės? Ar dirbate namuose? Visi šie dalykai gali turėti įtakos jūsų sprendimui dėl tekstūrų. – Pasirinkite temą – taip pat galite pasirinkti savo namų temą. Tai padės jums nuspręsti, kokias tekstūras norite naudoti ir kokiais kiekiais.

Natūralios šviesos naudojimas

Taip, tai namų dizaino patarimas. Savo namus galite padaryti nuostabius, jei maksimaliai išnaudosite natūralią šviesą. Dėl natūralios šviesos jūsų namai gali atrodyti šilti, kviečiantys ir gražūs. Ji taip pat gali padėti sutaupyti pinigų už komunalines paslaugas. Taigi kaip išnaudoti visą natūralios šviesos potencialą? – Šviesios spalvos sienos – jei norite, kad šviesa atsispindėtų nuo sienų ir patektų į namus, dažykite jas šviesiomis spalvomis. Tamsios spalvos sugers šviesą, todėl jūsų namai neatrodys taip gražiai, kaip galėtų. – Naudokite didelius langus – Kad į namus patektų kuo daugiau šviesos, taip pat galite naudoti didelius langus. Jei negalite pakeisti langų, galite įrengti šviesą blokuojančias užuolaidas arba širmas, kad užstotų saulę, kai norite tamsos. – Įrenkite stoglangius – Jei norite, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai ir maksimaliai išnaudotų natūralią šviesą, galite įsirengti stoglangius. Stoglangiai suteikia daug natūralios šviesos ir neužima daug vietos. – Pakabinkite šviesą atspindinčius meno kūrinius – Jei į jūsų namus patenka daug šviesos, galite ją išnaudoti ir pakabinę šviesą atspindinčius meno kūrinius.

Augalai ir žaluma

Jei norite, kad jūsų namai atrodytų nuostabiai, negalite pamiršti žalumos. Augalai ir kitų rūšių žaluma atrodo gražiai, be to, jie suteikia namams daugiau jaukumo, nes juose nėra taip ankšta ir jie tampa atviresni. Į savo namus žalumą galite įtraukti įvairiais būdais. Augalus galite naudoti kaip dekoracijas, ant stalų pastatyti vazonus su augalais arba sukurti žalią sieną. Žalioji siena iš esmės yra augalais apaugusi siena. Žalumos galite pridėti ir prie patalpų įrengimo. Kokių augalų rūšių augalus turėtumėte įtraukti į savo namus? – Augalai – galite rinktis bet kokios rūšies augalus. Kai kurios įprastos augalų rūšys: paparčiai, sukulentai, orchidėjos, bromeliados ir kt. – Apželdinimas – taip pat galite rinktis apželdinimą. Tai gali būti kedro, eukalipto ar rozmarino šakelės. Taip pat galite rinktis šviežias žoleles, pavyzdžiui, mėtas ar bazilikus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here