Mini rekuperatorius su pašiltinimu – lengvai žiemai

0
196
Modern independent heating system in boiler room. Household water supply unit, distribution of domestic water supply system, valves blocking access to water pipes, hand turning faucet valve

Gerai žinome tai, kad šildymo sezonas jau visiškai įsibėgėjo. Be jokios abejonės, tiek gyvenat bute, tiek ir mane, norisi, kad aplinka būtų jauki bei šilta. Tačiau, puikiai suvokiame, kad tai užtikrinti nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Turime suvokti tai, kad vis tam užtikrinti yra būtinos tam tikros šilumą gaminančios ir palaikančios sistemos. Gerai žinome, kad jų pasirinkimo asortimentas rinkoje yra tikrai labai platus. Tarkime, jei jus domina tokios techninės priemonės, kaip mini rekuperatorius (https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/), dėmesį svarbu atkreipti į keletą aspektų. O tai gali būti:

  • Gamintojo prekinis ženklas;
  • Modelis;
  • Funkcijų gausos spektras;
  • Įrengimas ir montavimo galimybės;
  • Kasdienė priežiūra ir pan.

Drąsiai galima teigti, kad žiemos sezono metu, daugiausiai rūpesčių gali kelti ne kas kitas, kaip tik šilumos sistemos. Tačiau, turime suvokti tai, kad jos mums yra labai svarbios tam, kad galėtume jaustis komfortabiliai. Žinoma, nuostabu, jei pastaroji yra derinama su kitomis palaikančiomis jungtimis, įrenginiais ar net tam tikromis sistemomis. Tarkime, tai gali būti ir sieninis rekuperatorius (https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/12/sieninis-rekuperatorius-lunos-nexxt/) ar net vonios ventiliatorius: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/. Turime suprasti, kad tai taip pat yra tam tikra ir labai svarbi jaukios aplinkos kūrimo dalis. 

 

Kitos šildymo sezono aktualijos

 

Gerai žinome tai, kad šildymo sezonas reiškia ne tik visos aibės skirtingų įrenginių naudojimą, tačiau ir kur kas didesnes išlaidas. Be jokios abejonės, jos yra susijusios su naudojama elektros energija. Verta pastebėti tai, kad jei jūsų šildymo sistema yra inovatyvi, tikėtina, kad jos suvartojimas vienam namų ūkiui gali siekti bent apie 300 kWh. O tai reiškia, kad bendra elektros sąskaita sieks ne mažiau, kaip 60 – 70 eur: Rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrina sveikesnę aplinką namuose. O ką jau ir kalbėti apie naudojamo kuro sąnaudas. Tai gali būti kietas kuras (malkos), granulės, dyzelinas ar bet kokia kita galima kuro forma. Gerai žinome, kad visos šios žaliavos šiemet brango daugiau nei 50 procentų. Tai reiškia, kad norint gyventi šiltai, tenka ir kur kas daugiau mokėti. Prekybininkai supranta tai, kad ir kiek bekiltų kainos, žmogus šias žaliavas vis tiek pirks, nes šiluma yra poreikis, kurį tiesiog būtina patenkinti. Tačiau, turime suvokti, kad tokiu metu, norint bent kiek sutaupyti, rekuperatorius ir jo sprendimai ir tokio tipo investicijos yra tiesiog būtinos. Tad, apsvarstykite visas galimybes tam, kad galėtumėte gyventi šiltai ir patogiai bei mokėti už tai mažiau. Įdomu: Kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių pardavimus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here